Konkursy klas IV - VI

 

 XVII Dni Kultury Chrześcijańskiej

Konkurs Piosenki Religijnej

 

 

 III miejsce Emilia Malik (kl. 6b)

 

 

Międzyszkolny Konkurs Logopedyczny

"Łamańce językowe"

 

 

 III miejsce Aleksandra Słowik (kl. 5b)

 

 

 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy

na temat ekologii i ochrony środowiska

EKOTEST

Wyróżnienia: Gabriela Rembiecha (VIII miejsce), Konrad Banaś (XIII miejsce)

Aleksandra Słowik (IX miejsce), Julia Michalik (XII miejsce), Aleksandra Studzińska (XIV miejsce)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny

KANGUR

Maluch - wyróżnienia: Gabriela Rembiecha (kl. 4b), Filip Kalisz (kl. 4b), Szymon Rumin (kl. 4b)

Beniamin -wyróżnienia: Aleksandra Kulczyk (kl. 5b), Paweł Caba (kl. 5b), Estera Sośniecka (kl. 5b),

                                      Julia Michalik (kl. 6).

 Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży

TRIADA 2014

Wyróżnienia: Patryk Jurecki, Kacper Smolik

 Ogólnopolski Konkurs "Galileo"

Tytuł laureata: Piotr Szklarczyk (kl. 4 - IX miejsce), Emilia Malik (kl. 6 - III miejsce), Justyna Pokrzyk

                        (kl. 6 - VI miejsce), Marta Michna (kl. 6 - X miejsce).

Wyróżnienie: Konrad Banaś (kl. 4), Ewa Rożnawska (kl. 4), Agnieszka Kowalik (kl. 5), Aisza Markiewicz,

                      Aleksandra Studzińska (kl. 6), Małgorzata Kosińska (kl. 6), Gabriela Fudali (kl. 6).

 Małopolski Konkurs

"Odkrywamy średniowiecze"

 

 

 Finalistka Agnieszka Kowalik (kl. 5b)

 

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Eko - Planeta

I miejsce w szkole: Emila Malik (kl.6b), Karolina Mazur (kl. 5c)

Dyplomy wyróżnienia: Putyra Małgorzata, Kowalik Agnieszka, Lis Dominika, Sośniecka Estera,

                                    Pokrzyk Justyna, Michalik Julia.

Dyplomy uznania: Studzińska Aleksandra, Antonik Adrianna, Mirocha Krystian, Michna Marta,

                              Koczur Kamila, Kostrzewiński Krzysztof, Skoczylas Anna, Kosińska Małgorzata,

                              Jurecki Patryk, Madeja Julia, Kadłuczka Karol.

 Powiatowy Konkurs Recytatorski

pod patronatem Starosty Chrzanowskiego

 

 

 II miejsce Julia Ozimkowska

 

 

 V Gminne Spotkania Literacko - Artystyczne

"W tajemniczym świecie ballad"

w kategorii "Konkurs literacki - Jestem scenarzystą - scenariusz wybranej ballady"

II miejsce Aleksandra Słowik (kl. 5b)

Wyróżnienie Justyna Pokrzyk (kl. 6a)

w kategorii "Znajomość treści ballad"

I miejsce Emilia Malik (kl. 6b)

III miejsce Justyna Pokrzyk (kl. 6a)

 V Powiatowy Konkurs Ortograficzny

"O Złote Pióro Janusza Szczęśniaka - Dyrektora TCK w Trzebini"

 

 

Wyróżnienie dla Karoliny Wszołek (kl. 4b)

 

 

  Ogólnopolski Konkurs

Alfik humanistyczny

Agnieszka Mandau - bardzo dobry wynik (VIII miejsce w województwie)

Estera Sośniecka - najlepszy wynik w szkole kl. 5 (XVI miejsce w województwie)

Kacper Kozera - najlepszy wynik w szkole kl. 4

XII Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek

i Piosenki Zimowej

 

 

 I miejsce Julia Ozimkowska (kl. 5b)

 

 

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

Alfik

Aleksandra Kulczyk (kl. 5b) - dobry wynik (30 miejsce w województwie)

Gabriela Rembiecha (kl. 4b) - najlepszy wynik w szkole kl. 4

Aleksandra Studzińska - najlepszy wynik w szkole kl. 6

 Małopolski Konkurs Przyrodniczy

 

 

Finalistka - Agnieszka Mandau (kl. 6b)

 

 

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Boże Narodzenie tradycja i współczesność"

I nagroda -  Adrianna Antonik

Wyróżnienie - Julia Głowacz

XII Powiatowy Maraton Rysunkowy

II miejsce Emilia Malik

III miejsce Patrycja Bobowska

Wyróżnienie Małgorzata Sacha

 Ogólnopolski Konkurs Wiedzy

na temat zdrowia i jego ochrony -

MEDITEST

Wyróżnienie za zajęcie XIV miejsca dla Gabrieli Rembiecha (kl. 4b)

Wyróżnienie za zajęcie XII miejsca dla Agnieszki Kowalik (kl. 5b)

IX Powiatowy Konkurs Piosenki Świątecznej

o PUCHAR RUDOLFA

 

 

 I miejsce Julia Ozimkowska (kl. 5b)

 

 

 Konkurs Polskiej Poezji Religijnej

"Pierścień Świętej Kingi"

Etap powiatowy

 

 

 I miejsce Julia Ozimkowska (kl. 5b)

 

 

 Szkolny Konkurs Recytatorski

"Modlę się wierszem"

I miejsce Julia Ozimkowska (kl. 5b)

 Małopolskie Konkursy Przedmiotowe

Do etapów rejonowych w poszczególnych konkursach zakwalifikowali się uczniowie:

Humanistyczny:

Kowalik Agnieszka 5b

Malik Emilia 6b

Pokrzyk Justyna 6a

Matematyczny:

Malik Emilia 6b

Michalik Julia 6a

Studzińska Aleksandra 6a

Kulczyk Aleksandra 5b

Przyrodniczy

Mandau Agnieszka 6b

Michna Marta 6b

 VII Gminny Festiwal Pieśni Legionowej

 

 I miejsce Julia Ozimkowska